AKTUALNOŚCI

NOWY DOMEK SZKIELETOWY

21.11.2021

 
Szybki montaż kolejnej konstrukcji domku szkieletowego. Na wcześniej przygotowanych słupach fundamentowych ustawiamy podłogę skrzynkową, elementy ścian i krokwie dachowe. Dzięki starannemu przygotowaniu elementów montaż przebiegł sprawnie i szybko. Nawet niesprzyjająca pogoda - silny wiatr i ulewny deszcz nie opóźniły całego procesu. Na trzeci dzień cała konstrukcja  była złożona, zabezpieczona membraną oraz obita łatami. Kolejny etap to instalacje: elektryczna, hydrauliczna oraz ocieplenie. Za kilka dni dach i elewacja.

budowa podłogi
szkielet dachu
szkielet domu
ocieplenie domu

PRACE NIE USTAJĄ

18.11.2021

 
Mimo że dni są krótsze nasze tempo nie spada. Powstają kolejne domki modułowe dla naszych klientów. Po zmroku  prace trwają przy świetle reflektorów. Ważne dla nas jest dotrzymywanie terminów więc praca w sztucznym oświetleniu o tej porze roku staje się standardem 

budowa
budowa domu szkielet
budowa domu nocą
budowa domu

KOLEJNA REALIZACJA

22.07.2021

 Sezon wakacyjny trwa a my przyspieszamy tempo prac na budowach. Nasz dom Torget cieszy turystów od początku lipca nad naszym morzem. Kolorystyka i styl doskonale wpisują się w nadmorski krajobraz. Wygodny taras i pergola podnoszą komfort użytkowania. To już drugi taki domek w tych okolicach i nie ostatni. W najbliższych  planach budowa kolejnych. 

domek bez pozwolenia
sypialnia w domku bez pozwolenia
taras
domek w środku

BUDOWA DOMU POKAZOWEGO

21.04.2021

Nasz domek pokazowy LYKKE nabiera kształtów. Prace posuwają się szybko. Widać juz dużą część elewacji z deski opalanej metodą Shou Sugi Ban. Drewno uzyskało piękną czekoladową barwę i zostało trwale zaimpregnowane. Na drugiej części elewacji pojawiła się blacha na rąbek. No i najważniejsze – duża część okien jest już zamontowana. Dzięki temu widać już elegancka bryłę domku. Planujemy zakończyć wszystkie prace na zewnątrz do majówki.

budowa domku pokazowego
budowa domku bez pozwolenia na budowę

BUDOWA DOMU POKAZOWEGO

W połowie kwietnia rozpoczęliśmy montaż konstrukcji domu pokazowego. Dom jest usytuowany obok naszej hali produkcyjnej. 

Wszystkie elementy zostały najpierw sprefabrykowane na hali i następnie w ciągu dwóch dni zmontowane na zewnątrz. 

Jako budulec zostało użyte lite drewno konstrukcyjne odpowiednio zaimpregnowane

budowa pokazowego domku bez pozwolenia na budowę
konstrukcja domku pokazowego