Dom drewniany Solig – dom ekonomiczny

Ekonomiczny dom drewniany letniskowy i całoroczny
Nasz dom parterowy Solig to idealne rozwiązanie dla szybkiej budowy domu letniskowego. Jest to również dobre rozwiązanie dla właścicieli małych działek . Jeśli nie potrzebujesz ogromnej przestrzeni, a cenisz sobie wygodę ten model domu występuje również w wersji całorocznej lub mieszkalnej.
Wygodne wnętrze
Kompaktowe rozmiary i doskonale rozplanowane wnętrze zadowolą każdego użytkownika. Do wyboru jest wersja z dwiema sypialniami, lub z jedną i wiatrołapem. To rozwiązanie jest polecane w modelu całorocznym. A może masz swój pomysł na wnętrze? Bez problemu , możesz to omówić z nami . Nie ograniczamy Twoich pomysłów na dom i jego układ.
Niewielkie wymiary i atrakcyjna cena
Dzięki niewielkim wymiarom cena domu Solig jest bardzo atrakcyjna. .Jednak nawet przy niewysokiej cenie otrzymują Państwo wygodny dom który doskonale będzie służył przez długie lata. Nawet jego wykończenie czy też wyposażenie nie pochłonie wielkich nakładów finansowych. Przestronny taras, sauna, czy kominek w środku dopełnią poczucie komfortu i umożliwią stworzenie własnej strefy SPA lub chociażby miejsca relaksu i wypoczynku.
Dzięki swoim wymiarom można skorzystać z prostej procedury zgłoszenia budowlanego i w bardzo krótkim czasie cieszyć się swoim nowym domem. Terminy budowy tego domu ustalamy z Tobą indywidualnie czyli dom będzie szybko i tani .

Ekonomiczny dom drewniany