Klasyczny dom drewniany FT -PD 795

Klasyczny dom drewniany
Kolejny dom szkieletowego o parterowej konstrukcji. Nowoczesna elewacja, połączenie tynku i drewna sprawia, że ten klasyczny dom drewniany wygląda świeżo i nowocześnie.
Przestronne wnętrze
Ten klasyczny z wyglądu dom szkieletowy zapewnia wygodę dla całej rodziny. Przestronne i dobrze zaprojektowane wnętrze jest bardzo funkcjonalne. Znajdziemy w nim trzy sypialnie w tym jedną z osobną garderobą, duży salon, jadalnię i otwartą kuchnię ze spiżarnią. Wygodna i duża łazienka, osobna toaleta oraz oddzielone pomieszczenie gospodarczo techniczne zapewniają nielimitowany komfort i wygodę.
Projekty i budowa domów drewnianych
Nasza firma przy współpracy z biurem projektowym Polanz Dom dostarczy gotowy projekt i zadba o wszystkie niezbędne procedury aby proces inwestycyjny przebiegł szybko i bez żadnych komplikacji. Proces budowy domu prefabrykowanego wykonanego z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego odbywa się bardzo szybko. Dzięki naszej technologii bardzo szybko mogą się Państwo wprowadzić do swojego nowego drewnianego domu.

Prawa autorskie zastrzeżone. Niniejszy projekt jest przedmiotem prawa autorskiego i chroniony jest autorskimi prawami osobistymi i autorskimi prawami majątkowymi na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 80 z 2000 r., poz.904) – oryginał w zasobach PRACOWNI PROJEKTOWEJ POLANZ-DOM

klasyczny dom drewniany
dom szkieletowy