Klasyczny dom drewniany FT -PD 795

Klasyczny dom drewniany
Kolejny dom szkieletowego o parterowej konstrukcji. Nowoczesna elewacja, połączenie tynku i drewna sprawia, że ten klasyczny dom drewniany wygląda świeżo i nowocześnie.
Przestronne wnętrze
Ten klasyczny z wyglądu dom szkieletowy zapewnia wygodę dla całej rodziny. Ponadto to przestronne i dobrze zaprojektowane wnętrze jest bardzo funkcjonalne. W szczególności znajdziemy w nim trzy sypialnie w tym jedną z osobną garderobą, duży salon, jadalnię i otwartą kuchnię ze spiżarnią. Dodatkowo wygodna i duża łazienka, osobna toaleta oraz oddzielone pomieszczenie gospodarczo techniczne zapewniają nielimitowany komfort i wygodę.

Okna dachowe

Montaż trzech okien dachowych umieszczonych obok siebie to doskonały sposób na doświetlenie otwartej przestrzeni nad salonem. Natomiast takie rozwiązanie nie tylko zwiększa ilość naturalnego światła wpadającego do wnętrza. Wizualnie również powiększa przestrzeń, tworząc atmosferę otwartości i swobody. Z kolei umiejscowienie okien obok siebie pozwala na stworzenie spójnej i harmonijnej kompozycji, która estetycznie uzupełnia nowoczesne lub klasyczne wnętrza.

Dodatkowo duża ilość światła naturalnego wpływa korzystnie na samopoczucie domowników, redukując potrzebę sztucznego oświetlenia w ciągu dnia. Nie tylko efektywnie obniża to koszty energii, ale również wpisuje się w trendy proekologiczne i zrównoważone budownictwo. Trzy okna dachowe umieszczone obok siebie to praktyczne i estetyczne rozwiązanie. Warto rozważyć, planując modernizację domu lub jego budowę od podstaw.


Projekty i budowa domów drewnianych
Nasza firma przy współpracy z biurem projektowym Polanz Dom dostarczy gotowy projekt i zadba o wszystkie niezbędne procedury aby proces inwestycyjny przebiegł szybko i bez żadnych komplikacji. Proces budowy domu prefabrykowanego wykonanego z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego odbywa się bardzo szybko. Dzięki naszej technologii bardzo szybko mogą się Państwo wprowadzić do swojego nowego drewnianego domu.

Prawa autorskie zastrzeżone. Niniejszy projekt, jest przedmiotem prawa autorskiego. Chroniony jest autorskimi prawami osobistymi i autorskimi prawami majątkowym. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 80 z 2000 r., poz.904) – oryginał w zasobach PRACOWNI PROJEKTOWEJ POLANZ-DOM

klasyczny dom drewniany
dom szkieletowy