Domek  SOLIG

KONCEPCJA DOMU

Dom o powierzchni 35 m z przeznaczeniem jako letniskowy. Mimo swojej minimalistycznej skandynawskiej formy jest wyposażony w dwie niezależne sypialnie, łazienkę i przestronny salon z zapleczem kuchennym. Jego niewątpliwym atutem jest bardzo atrakcyjna cena. Ten model jest przygotowywany w formie modułowej i dostarczany na miejsce przeznaczenia w dwóch częściach i montowany w bardzo krótkim czasie. Możliwe jest wykonanie w wersji całorocznej  Doskonałym uzupełnieniem tego domu może być dobudowanie przestronnego tarasu.

W naszej firmie zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem modułowym. W ofercie Flextainer znajdziesz nie tylko nowoczesne domy drewniane, ale również budynki o  różnym przeznaczeniu. Jeżeli jesteś zainteresowany domem do 70m2, do którego budowy nie będziesz potrzebował pozwolenia – nasi specjaliści stworzą specjalnie dla Ciebie projekt domu modułowego dostosowanego do wszystkich Twoich potrzeb. Zlecając nam jego zaprojektowanie i wybudowanie, masz pewność, że pomożemy Ci dopiąć wszelkich formalności i zapewnimy pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji potrzebnej do rozpoczęcia tego przedsięwzięcia. Projektujemy i budujemy również budynki specjalnego przeznaczenia oraz kontenery mieszkalne,  socjalne i biurowe. Zajmujemy się także adaptacją kontenerów morskich, zmieniając je w budynki mieszkalne lub biura czy magazyny. Działamy na terenie całej Polski i Europy

Domy modułowe oparte na nowoczesnej technologii

Projektując domy modułowe stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość materiałów, ale skupiamy się również na zastosowaniu nowoczesnych technologii, które pozwolą Ci efektywnie, ale i ekologicznie wykorzystywać przestrzeń w Twoim nowym domu. Korzystamy z różnych innowacyjnych rozwiązań, które korzystnie wpłyną na Twój portfel, ale i komfort użytkowania wszystkich pomieszczeń. W swoich projektach korzystamy między innymi z następujących udogodnień:
• ogrzewanie na podczerwień
• panele słoneczne
• pompy ciepła
• systemy dozoru
• systemy i urządzenia do automatyki domowej
Wykorzystując te rozwiązania możemy stworzyć dla Ciebie inteligentny dom, który będzie w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu doświadczysz wygody, o której marzysz.
Działamy na terenie całej Polski. Natomiast obok naszej hali produkcyjnej zbudowaliśmy dom pokazowy, abyś mógł zobaczyć na własne oczy, czego możesz oczekiwać i sam wybrać rozwiązania, które najbardziej przypadły Ci do gustu, a które później wdrożymy w projekcie Twojego domu.
Jeżeli chcesz wejść w posiadanie inteligentnego domu modułowego lub budynku innego przeznaczenia z wbudowaną nowoczesną technologią – koniecznie skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Domy z prefabrykatów

Prefabrykaty to półprodukty, z których montuje się obiekty mieszkalne i nie tylko. Domy z prefabrykatów są szybkie w budowie, dzięki czemu oszczędzamy dużą ilość czasu. W naszej ofercie posiadamy usługę zaprojektowania i stworzenia takiego domu specjalnie dla Twoich potrzeb. Zależnie od Twoich preferencji i wymagań możemy stworzyć dom lub pomieszczenia innego przeznaczenia, np. biura modułowe, które wykonane z wysokiej jakości elementów budowlanych – będą trwałe i estetyczne.

Dlaczego warto zdecydować się na dom prefabrykowany?

Domy prefabrykowane to domy, które powstają w bardzo krótkim czasie. Nie wymagają właściwie prac mokrych, dzięki czemu ich budowę można zorganizować o dowolnej porze roku. Nie będziesz musiał czekać na poprawę pogody czy pojedyncze brakujące elementy – dzięki użyciu prefabrykatów czas oczekiwania na efekt końcowy jest zmniejszony do minimum. Prace przy budowie takiego domu nie są inwazyjne, nie łączą się z godzinami sprzątania, bo dom składa się z elementów, których montowanie nie pozostawia uciążliwych zanieczyszczeń i śmieci. Jest to najszybszy i najbardziej efektywny sposób na budowę domu Twoich marzeń w wygodny sposób. A jeśli o wygodzie mowa – warto zastanowić się nad wykorzystaniem rozwiązań używanych w inteligentnych domach. Jeżeli jesteś zainteresowany domem z prefabrykatów lub chcesz rozwiać swoje wątpliwości w tym temacie – skontaktuj się z nami. Działamy na terenie całej Polski.

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe są stworzone z prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych, które są wykonane z drewna. Trwałość takich domów, dzięki ich przemyślanej konstrukcji, jest bardzo solidna i przede wszystkim ekonomiczna. Zastosowanie prefabrykatów sprawia, że domy szkieletowe powstają bardzo szybko, a przy tym są one tanie w zaprojektowaniu i wykonaniu. Również prace modernizacyjne czy przebudowa takiego domu są mniej inwazyjne i uciążliwe, niż zdarza się to w domach tradycyjnie budowanych. Specjalnie dla Twoich wymagań i potrzeb stworzymy projekt estetycznego i użytkowego domu szkieletowego. Możemy pozostawić go drewnianym lub otynkować, zależnie od preferowanej przez Ciebie formy. Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Zalety domów szkieletowych

Największą zaletą domów szkieletowych jest ich niska cena i szybki montaż. Ich konstrukcja jest lekka, dzięki czemu szybko się nagrzewają i utrzymują stabilną temperaturę w swoim wnętrzu. Przy budowie prefabrykowanych domów szkieletowych nie ma problemu z nadmiernymi zanieczyszczeniami czy śmieciami, bo nie wymagają mokrej pracy. Są schludne podczas ich tworzenia, ale i użytkowania. Są bardzo wytrzymałe i tanie w utrzymaniu, jakiekolwiek zmiany nie wymagają dużego nakładu pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany domem szkieletowym – skontaktuj się z naszą firmą. Działamy na terenie całej Polski.

Domy szkieletowe

W naszej firmie skupiamy dużą uwagę na ekologii i stylu życia, który jest zgodny z naturą. Dlatego możemy zaproponować Ci zaprojektowanie oraz stworzenie domu modułowego z materiałów naturalnych, chociażby domu szkieletowego z drewna. Naturalne materiały użyte do jego stworzenia będą przyjazne nie tylko dla środowiska, ale również dla Twojego zdrowia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się tym, że w ich wnętrzu tworzy się specyficzny mikroklimat, który świetnie wpłynie na Twoje samopoczucie i codzienne funkcjonowanie. W naszych projektach wykorzystujemy trwałe i ekologiczne surowce, dzięki czemu domy są wytrzymałe i estetyczne. Jeżeli, tak samo jak my, pasjonujesz się naturą i chcesz żyć z nią w zgodzie: skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepsze materiały naturalne do stworzenia Twojego domu modułowego.

Ekologiczne rozwiązania

Cenimy sobie naturalne materiały, ale również stawiamy na rozwiązania, które nie są obciążeniem dla środowiskaInteligentny dom modułowy to świetna opcja dla osób, które chcą dbać o naturę. Wykorzystujemy do jego stworzenia instalacje, które są ekologiczne i ekonomiczne. Stawiamy na ogrzewanie na podczerwień, panele słoneczne czy pompy ciepła. Wszystko to sprawia, że mieszkanie w takim domu jest przyjemne, wygodne i przede wszystkim zdrowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Producent nowoczesnych domów modułowych

Jesteśmy producentem nowoczesnych domów modułowych. Są to domy, które tworzy się poprzez połączenie gotowych elementów. Modułowe domy prefabrykowane są złożone z od kilku do kilkunastu konkretnych elementów stabilnie ze sobą połączonych. Ich budowa jest szczegółowo zaplanowana jeszcze na etapie projektowania, a elementy potrzebne do ich stworzenia dostarczamy do Ciebie w stanie gotowym. Domy modułowe mogą być budowane o dowolnej porze roku. Budowa całorocznych domów modułowych należy do tanich, ponieważ elementy, z których się składają są produkowane na skalę przemysłową. Nie wpływa to jednak na ich oryginalność i wysoką estetykę, bo to od Ciebie zależy jakie elementy ze sobą zestawisz i jakie rozwiązania technologiczne będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie – co w efekcie zapewni Ci dom zgodny z Twoimi wizualnymi preferencjami.

Nowoczesne domy modułowe

Domy modułowe, które tworzymy są budowane w szybkim czasie, a budulce z których są stworzone należą do bardzo wytrzymałych i solidnych. To jednak nie wszystkie zalety, które płyną z projektowanych i budowanych przez nas obiektów. Specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć nowoczesny dom modułowy oparty o systemy używane w inteligentnych domach. Możemy zaproponować Ci zastosowanie różnych udogodnień, w tym ogrzewanie na podczerwień, panele słoneczne czy system nadzoru – które sprawią, że Twój dom będzie nie tylko estetyczny, ale i użytkowy. Wspominając o estetyce, to nasze projekty nie są nowoczesne tylko dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, ale również dlatego, że specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć futurystyczny projekt, który wizualnie sprosta modzie na nowoczesną estetykę. Chcesz czegoś bardziej tradycyjnego? Na pewno stworzymy projekt domu modułowego zgodny z Twoimi potrzebami. Zapraszamy do kontaktu, działamy na terenie całej Polski.

Flextainer logo
Elastycznie dostosowujemy się do Twoich potrzeb

TMR Budownictwo sp. z o.o

ul. Kalinowa 15

84-207 Łężyce Rogulewo