Drewniany Dom Szkieletowy Lykke 50

Drewniany dom szkieletowy Lykke 50 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wygodą a powierzchnią domu. Jest to model zawierający się pomiędzy modelami Lykke 35 i 70. Lykke50 polecany jako dom całoroczny mieszkalny lub letniskowy dla rodzimy z dziećmi. Dzięki większej powierzchni łatwo można wydzielić jedną lub dwie sypialnie na antresoli. Jest możliwość również wydzielenia dodatkowego pomieszczenia na parterze. Ogromne przeszklenia pięknie doświetlają całe wnętrze budynku , dodatkowo pozwalają rozkoszować się widokami.
Parametry domu:
pow. zabudowy: 52 m2,
pow. całkowita: 75 m2,
pow.użytkowa: 62m2
,

Atutem jest jego powierzchnia zabudowy gdyż jest to dom o 50 m2 pow. zabudowy . Taki metraż powoduje, że można go w budować korzystając z uproszczonej procedury na tzw. zgłoszenie. To właśnie dlatego budowa jest jeszcze prostsza.


Z pewnością ten ekologiczny dom spodoba się wszystkim, którym zależy na komforcie a jednocześnie pozostanie rozwiązaniem kompaktowym doskonale wpasowując się w każdą działkę.
Wygodny taras i sauna będzie doskonałym uzupełnieniem Waszego wymarzonego domu.

Jeśli marzysz o domu, który będzie połączeniem piękna, trwałości i nowoczesności, to jesteśmy firmą dla Ciebie. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją podróż w stronę wymarzonego domu. Drewniany dom szkieletowyLykke 50 -przyszłość zaczyna się teraz a my jesteśmy gotowi, aby ją wspólnie z Tobą zbudować !Nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązanie dla Państwa.

Nowoczesna stodoła, dom 50m