Ekologiczny dom drewniany , ciepły pachnący drewnem. O tym marzysz?

Ekologiczny dom drewniany to wizytówka firmy ,,Flextainer” przedsiębiorstwa realizującego Państwa marzenia o własnym domu . Od dwudziestu lat budujemy energooszczędne i ekologiczne domy drewniane propagując budownictwo z materiałów naturalnych. Nasi fachowcy zdobyli doświadczenie nie tylko na rynku krajowym lecz również na rynkach skandynawskich: Islandii i Szwecji .

Dom drewniany w stylu skandynawskim
ekologiczny dom szkieletowy

Ekologiczny dom drewniany- coraz większa popularność

W naszej firmie specjalizujemy się w projektowaniu i budowie ekologicznych domów drewnianych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy ekologiczne, energooszczędne domy szkieletowe, tworząc niepowtarzalne miejsca z pasją i zaangażowaniem.
Ponieważ w dzisiejszych czasach, coraz więcej osób poszukuje ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, właśnie dlatego w odpowiedzi na te potrzeby, coraz popularniejsze stają się domy drewniane szkieletowe. Nasza firma ma oczywiście przyjemność być częścią tej rewolucji budowlanej, dostarczając naszym klientom innowacyjne, trwałe i efektywne technologicznie domy oparte na drewnianym szkielecie.

Dlaczego ekologiczny dom drewniany :

1. Zdrowie i Ekologia:

Drewno w budownictwie to nie tylko estetyczny wybór, ale również to ekologiczna decyzja. To także mniejsze zużycie energii, mniejsze zużycie surowców i mniejszy wpływ na środowisko czynią domy drewniane szkieletowe atrakcyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną żyć zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

2. Energooszczędność:

Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów izolacyjnych, ekologiczne domy drewniane osiągają oczywiście wysoką efektywność energetyczną, co przekłada się na redukcję zużycia energii a co za tym idzie obniżone koszty eksploatacyjne.

3. Szybka budowa:

Budowa ekologicznego domu drewnianego szkieletowego to znacznie krótszy czas budowy niż budynku w technologii tradycyjnej . Dzięki gotowym elementom szkieletowym na przykład prefabrykacji, termin realizacji inwestycji jest znacznie krótszy, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

4. Elastyczność inwestycji przy budowie zdrowego domu drewnianego:

Klient na każdym etapie ma kontrolę nad przebiegiem budowy jego wymarzonego domu. W ofercie posiadamy różne standardy wykończenia oraz zakresy prac. Sami Państwo decydujecie do jakiego etapu budujecie z nami: od wykonania projektu aż pod klucz czy tylko stan surowy zamknięty. Taka forma inwestycji pozwala dopasować tempo budowy do zasobności portfela jak i umożliwia wykonanie prac wykończeniowych we własnym zakresie. Dobra opcja dla tych , którzy budują na tzw. zgłoszenie.

5. Masz własny projekt ?

Prześlij nam swój projekt do wyceny , oczywiście darmowej. Dla nas to żaden problem . A może masz działkę a brak ci pomysłu na dom i oczekujesz wsparcia naszych architektów ? Pomożemy, jedyne co musisz to skontaktować się z nami. Wybudujemy Twój ekologiczny dom drewniany.

6. Jakość i satysfakcja:

Do budowy Państwa ekologicznego domu drewnianego użyjemy materiałów najwyższej jakości renomowanych producentów. Do budowy konstrukcji szkieletowej domu używamy wyłącznie najwyższej jakości skandynawskiego certyfikowanego znakiem CE drewna konstrukcyjnego klasy C24 oraz drewna KVH i BSH .
Myślisz o nowym, ekologicznym i efektywnym energetycznie domu, to ekologiczny dom drewniany szkieletowy jest odpowiedzią na wasze potrzeby. Jesteśmy gotowi, by pomóc Wam zrealizować wasze marzenia o wymarzonym miejscu do życia.
Skontaktujcie się z nami, by dowiedzieć się więcej o naszych usługach i projektach. Razem możemy wpisać się w przyszłość budownictwa, tworząc ekologiczne i energooszczędne przestrzenie do życia

Nasze motto : Twój dom, Nasza pasja