Drewniany dom szkieletowy z poddaszem i tarasem FT 75

Luksusowy dom z poddaszem i tarasem
Szkieletowy drewniany dom z poddaszem to idealne połączenie nowoczesności i klasyki. Parter tego domu to duży wygodny salon z otwartą kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i dodatkowa sypialnia.
Na piętrze umiejscowione są dodatkowe dwie sypialnie oraz miejsce do pracy i wypoczynku. Bardzo duże okna, które zapewniają doskonałe doświetlenia wnętrza i nie zakłócają widoku na zewnątrz.

Taras, miejsce relaksu i wypoczynku
Wygodny, obszerny taras pozwala na chwilę relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. W Twoim nowym drewnianym domu szkieletowym taras jest niezbędnym dodatkiem. Jest to miejsce gdzie niezależnie od pory roku można spędzać czas bliżej natury.
Nowoczesność i klasyka w nowym wydaniu
Drewniany dom szkieletowy nie musi być nudny. Dzięki nowoczesnemu podejściu do projektowania możemy z naturalnych, ekologicznych materiałów stworzyć przestronną i luksusową przestrzeń. Jeżeli poszukujesz dodatkowego komfortu doskonałym uzupełnieniem będzie sauna z jacuzzi na tarasie.

Dzięki wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego i naturalnych materiałów wykończeniowych zapewniamy nie tylko tylko trwałość, ale także naturalny urok. Układ i wykończenie wnętrza tego domu możemy elastycznie dostosować do Twoich potrzeb. Jeśli marzysz o życiu w luksusie, to ten dom jest dla Ciebie.

Szkieletowy dom drewniany
Dom drewniany z poddaszem
Dom szkieletowy z wygodnym tarasem