Drewniany dom szkieletowy z poddaszem i tarasem FT 75

Luksusowy dom z poddaszem i tarasem
Szkieletowy drewniany dom z poddaszem to idealne połączenie nowoczesności i klasyki. Parter tego domu to duży wygodny salon z otwartą kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i dodatkowa sypialnia.
Na piętrze natomiast umiejscowione są dodatkowe dwie sypialnie oraz miejsce do pracy i wypoczynku. Dodatkowo znajdziecie tu bardzo duże okna, które zapewniają doskonałe doświetlenia wnętrza i nie zakłócają widoku na zewnątrz.

Taras, miejsce relaksu i wypoczynku

Taras niezadaszony to idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu, oferujące bliskość natury i swobodę, której trudno szukać gdzie indziej. W przypadku domów drewnianych, które same w sobie są bliskie naturze ze względu na materiał, z którego są zbudowane, taras staje się przedłużeniem domowego ciepła na zewnątrz.

Taras i jego wyposażenie

Meble na tarasie powinny być wygodne i łatwe w utrzymaniu. Drewniane meble ogrodowe świetnie komponują się z naturalnym otoczeniem, ale warto pamiętać o ich regularnej impregnacji. Alternatywnie, meble wykonane z rattanu, metalu czy nowoczesnych tworzyw sztucznych mogą dodać stylu i są łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo, nie zapomnij o wygodnych poduszkach i miękkich tekstyliach, które umilą czas spędzany na zewnątrz.
Wygodny, obszerny taras pozwala na chwilę relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. W Twoim nowym drewnianym domu szkieletowym taras jest niezbędnym dodatkiem. Jest to miejsce gdzie niezależnie od pory roku można spędzać czas bliżej natury.
Nowoczesność i klasyka w nowym wydaniu
Drewniany dom szkieletowy nie musi być nudny. Dzięki nowoczesnemu podejściu do projektowania możemy z naturalnych, ekologicznych materiałów stworzyć przestronną i luksusową przestrzeń. Jeżeli poszukujesz dodatkowego komfortu doskonałym uzupełnieniem będzie sauna z jacuzzi na tarasie.

Dzięki wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego i naturalnych materiałów wykończeniowych zapewniamy nie tylko tylko trwałość, ale także naturalny urok. Układ i wykończenie wnętrza tego domu możemy elastycznie dostosować do Twoich potrzeb. Jeśli marzysz o życiu w luksusie, to ten dom jest dla Ciebie.

Szkieletowy dom drewniany
Dom drewniany z poddaszem
Dom szkieletowy z wygodnym tarasem