Nowe modele domów w ofercie

Nowe modele domów wprowadziliśmy w odpowiedzi na coraz więcej zapytań dotyczących drewnianych domów szkieletowych w nowoczesnej bryle, firma Flextainer wprowadziła do swojej oferty szereg nowych propozycji. Począwszy od niewielkich domów ekonomicznych, po duże i przestronne spełniające najbardziej wygórowane wymagania dla większych rodzin. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.

Proszę o zapoznanie się z krótkim przeglądem nowych domów.

Kompaktowy dom Solig

Jeden z mniejszych w naszej ofercie – dom Solig. Mimo swoich niedużych rozmiarów jego powierzchnia jest doskonale zaprojektowana. Dzięki temu w środku mamy aż dwie sypialnie, łazienkę i salon z kuchnią. Występuje w dwóch wersjach: letniskowej i całorocznej.

dom 35 m2 Solig - Flextainer

Wygodny dom dla rodziny FT 48

Nowe modele domów . Wśród nich dla klientów, którzy potrzebują więcej przestrzeni mamy w swojej propozycji bardziej klasyczny dom szkieletowy z poddaszem: model FT 48. Ogromy salon z otwartą kuchnią na parterze, duża i wygodna łazienka, a na piętrze trzy sypialnie zapewnią maksimum wygody. Połączenie klasycznego projektu z nowoczesnym wnętrzem na pewno spodoba się wielu klientom. Dodatkową zaletą tego domu jest zadaszony taras, który pozwala cieszyć się z przebywania na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych.

Nowe modele domów. Dom z tarasem - Flextainer

Nowe modele domów do również luksus dla każdego – dom FT 75

Kolejną propozycją jest duży i luksusowy dom FT 75. Bardzo nowoczesna bryła domu i starannie rozplanowane wnętrze bez wątpienia to jego zalety. Ogromne przeszklenia, które zapewnią nie tylko doskonałe doświetlenie wnętrza, ale również nie będą przeszkodą w podziwianiu okolicznej przyrody. Ten wyjątkowy nowoczesny dom notabene będzie prawdziwą perełką w całej okolicy. Jest to przepiękny projekt , obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Nowy model domu - Flextainer

To nie wszystkie nowości z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi modelami nowoczesnych domów szkieletowych. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu dokonać najlepszego wyboru ściśle według Państwa potrzeb.

Wszystkie domy wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego drewna konstrukcyjnego C24 , ponadto posiadają certyfikat CE , które zakupujemy u sprawdzonych dostawców. Dlatego Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów konstrukcyjnych i starannemu montażowi konstrukcje wykonane przez firmę Flextainer są bardzo trwałe. Wykończenia wewnętrzne również wykonujemy z najlepszych dostępnych materiałów, dedykowanych do domów szkieletowych. Doskonałym przykładem są płyty ścienne formy Fibo., ponieważ są one od wielu lat są używane na rynkach skandynawskich , co jest ich najlepszą rekomendacją.