Ekologiczny dom drewniany FT -PD 507

Ekologiczny dom drewniany
Dom szkieletowy z piętrem dla dużej rodziny. Dzięki niedużej powierzchni zabudowy pasuje nawet na niedużą działkę.
Duża powierzchnia mieszkalna
Z uwagi na pełne piętro mimo niedużych rozmiarów dom ten jest idealny nawet dla dużej rodziny. Trzy sypialnie na piętrze z łazienką i toaletą zapewniają intymność strefy mieszkalnej. Na parterze sypialnie również są oddzielone od strefy kuchennej i wypoczynkowej. W tym drewnianym domu każdy z domowników znajdzie dla siebie zaciszne miejsce.
Ekologiczne materiały
Firma Flextainer dba o każdy etap inwestycji. Do budowy używamy certyfikowanego drewna konstrukcyjnego. Wszystkie elementy wykończeniowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o używanie materiałów ekologicznych. Zarówno w procesie projektowym jak i wykonawczym na bieżąco konsultujemy z klientem inwestycję na każdym etapie. Jesteśmy elastyczni i każdy z naszych projektów drewnianych budynków szkieletowych możemy dostosować do indywidulanych potrzeb klientów.

Prawa autorskie zastrzeżone. Niniejszy projekt jest przedmiotem prawa autorskiego i chroniony jest autorskimi prawami osobistymi i autorskimi prawami majątkowymi na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 80 z 2000 r., poz.904) – oryginał w zasobach PRACOWNI PROJEKTOWEJ POLANZ-DOM

ekologiczny dom drewniany
dom szkieletowy ekologiczny