Szkieletowy dom drewniany z przestronnym poddaszem i tarasem FT 75

Luksusowy szkieletowy dom drewniany
Szkieletowy drewniany dom z przestronnym poddaszem to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Duży salon z kuchnią, sypialnia, przestronna łazienka i pomieszczenie gospodarcze zapewnią wygodną przestrzeń na parterze.
Na poddaszu znajdziemy dwie sypialnie i dodatkową przestrzeń do pracy i wypoczynku. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie i doskonały widok.

Przestronny taras
Przestronny i wygodny taras pozwala cieszyć się dodatkową powierzchnią. Jeżeli chcemy korzystać z tarasu przez cały rok rozwiązaniem jest zastosowanie zadaszenia stałego lub w formie rozsuwanej markizy
Nowoczesne podejście do drewnianego domu . Spotkanie tradycji i nowoczesności . Użycie naturalnych materiałów nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter i naturalne ciepło . Zaprojektowaliśmy to miejsce z myślą o Twojej wygodzie, pragnąc, abyś każdego dnia doświadczał piękna i spokoju, które daje życie w drewnianym domu z poddaszem i przestronnym, zadaszonym tarasem.

Dom jest wykonany z wysokiej jakości drewna, co zapewnia tylko trwałość, ale także naturalny urok. Układ i wykończenie wnętrza tego domu możemy zmienić, aby dostosować je do Twoich potrzeb. Jeśli marzysz o życiu w harmonii z naturą, to ten dom jest dla Ciebie.

dom drewniany z tarasem
dom szkieletowy  tarasem
dom szkieletowy z poddaszem użytkowym