Budowa domu szkieletowego, dodatkowe usługi przy jego budowie

Budowa domu szkieletowego – przy jego planowaniu często pojawiają się niespodziewane przeszkody. Od samego początku służymy Państwu pomocą na każdym etapie inwestycji. Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej działki, sprawdzą możliwości budowy i pomogą we wszystkich czynnościach administracyjnych. Dzięki współpracy w biurem projektowym, które od wielu lat specjalizuje się w budownictwie drewnianych domów szkieletowych pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu domu. Jeśli natomiast mają Państwo swoją wizję domu nasi architekci zamienią ją w konkretny projekt. Dom szkieletowy to już nie marzenie ale staje się on rzeczywistością.
Zagospodarowanie działki, dodatkowe wyposażenie służące wygodzie i komfortowi, tutaj również służymy pomocą. Wygodny taras przed domem, wiata na drewno kominkowe a może wygodna sauna. Garaż dla Twojego auta komponujący się z domem. Wszystko to zapewniamy dla komfortu naszych klientów.
Zapraszamy do zapoznania się naszą szczegółową ofertą budowy domów szkieletowych i zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży.

budowa domu szkieletowego