„Letni relaks z Flextainerem

,,Letni relaks z Flextainerem”

Akcja promocyjna . Niech Twoje serce zabije mocniej, gdy pomyślisz o możliwości posiadania własnego domu. To nie tylko kawałek ziemi i dach nad głową, ale także przestrzeń, która odzwierciedlać będzie Twoją osobowość i marzenia. Odpowiedz na naszą ofertę, a razem stworzymy Twój wymarzony dom! Skorzystaj teraz z promocji „Letni relaks z Flextainerem”, a komplet mebli ogrodowych do nowego domu będzie Twój.

Akcja promocyjna , zapoznaj się z regulaminem

1. Organizatorem akcji promocyjnej jest firma TMR Budownictwo Sp. zo.o. z siedzibą w Gdyni ul. Starowiejska 16/2 właścicielem marki Flextainer, wykonawca domów szkieletowych.

2. Przedmiotem akcji jest komplet mebli ogrodowych o wartości 5 000 zł brutto.

3. Akcja promocyjna rozpoczyna się 01.03.2024 i trwa do 31.03.2024 , dotyczy klientów, którzy podpiszą umowę na realizację budowy domu szkieletowego do końca marca 2024 roku, a ściśle mówiąc budowa zostanie rozpoczęta w 2024 roku.

4. Klient, który spełnia warunki akcji, w efekcie otrzymuje komplet mebli ogrodowych jako dodatek do swojego nowego domu.

5. Akcja nie łączy się z innymi promocjami ani rabatami oferowanymi przez Flextainer.

6. Flextainer zastrzega sobie prawo do zmiany łącznie z anulowaniem akcji promocyjnej w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

7. Klient może skorzystać z akcji promocyjnej tylko raz w przypadku budowy jednego domu .

8. Meble ogrodowe otrzymane w ramach akcji nie podlegają zwrotowi ani wymianie na inne produkty.

9. Meble ogrodowe zostaną dostarczone pod wskazany przez uczestnika akcji promocyjnej adres. Dostawa odbędzie się w ciągu 30 dni po zakończeniu zakresu prac jaki obligowała umowa o prace budowlane zawarta między uczestnikiem akcji a TMR Budownictwo Sp. z o.o.

10. Wszelkie spory wynikłe związane z akcją promocyjną będą rozstrzygane indywidualnie przez Flextainer.

11. Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie na terenie Polski.


dom drewniany rekreacyjny
dom szkieletowy, antresola z siatką